Президент виступив у ВР із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України

Президент України Володимир Зеленський відповідно до статті 106 Конституції виступив у Верховній Раді зі щорічним Посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

За його словами, розмір економіки в 2021 році вперше досягне рекордного рівня за період незалежності, а держборг вперше з 2013 року буде знижено до рівня нижче 50% ВВП.

Як зазначив Президент, для боротьби з коронавірусом Україна зараз має майже все: лікарні, ліжка, вакцини, а в листопаді в Україні зробили понад 6 млн щеплень. Із 1 січня зарплата лікарів складатиме мінімум 20 тис. гривень, а середня зарплата лікаря по Україні буде 24 тис. гривень, розповів Президент.

Глава держави привітав прийняття Закону про внесення змін до ПКУ (законопроекту № 5600) та пояснив, що кошти, які отримає бюджет від дії цього законопроекту, будуть спрямовані на освіту дітей: “До 10 грудня я вношу законопроект про економічний паспорт українці. Кошти за використання українських надр накопичуватимуться на персональних рахунках українських дітей”.

За словами Володимира Зеленського, у 2022 році фінансування оборони та безпеки перевищить 320 млрд гривень.

Президент аносував законопроект щодо надання українського громадянства представникам української діаспори.

Також він зазначив, що наразі в планах запустити е-перепис, який згодом приведе до електронного голосування. Перепис пройде у лютому 2023 року, до процесу буде залучена компанія Аpple.

Текст виступу доступний за посиланням>>>