Пропонується скасувати вимоги щодо подання до митниці дозволу ДСНС та висновку Держсанепідслужби

Державна регуляторна служба направила до Міністерства фінансів України рішення про необхідність виключення з наказів Мінфіну норм, які запроваджують додаткове необґрунтоване навантаження на суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з оформленням правовстановлюючих документів у митній сфері та відповідно усунути порушення принципів державної регуляторної політики.

ДРС запропонувала Мінфіну скасувати не визначені законодавством вимоги щодо надання суб’єктами господарювання копії Дозволу на початок роботи новостворених підприємств, введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих, житлових об’єктів та об’єктів іншого призначення під час подання ними до Держмитслужби заяви про відкриття митного складу.

Також Служба запропонувала внести зміни в частині надання Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів, оскільки це створює штучні перешкоди для суб’єктів господарювання, які вже використовують прийняті в експлуатацію об’єкти.

Рішення ДРС про усунення порушень принципів державної регуляторної політики має бути виконано у двомісячний строк з дня прийняття рішення. Якщо Мінфін не виконає рішення ДРС, дія окремих положень зазначених регуляторних актів зупиняється наступного дня після закінчення строку для виконання такого рішення.