Реєстрація ПРРО: як діяти, якщо адреса вказана помилково

Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій складається за формою №1-ПРРО за ідентифікатором форми J/F1316602 (згідно із п. 3 розд. II Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 23.06.2020 №317)

В графі «Адреса розміщення ГО» необхідно зазначити дані, які повністю збігаються з адресою об’єкта оподаткування в облікових даних.

При отриманні суб’єктом господарювання (користувачем ПРРО) квитанції з помилкою «Адреса розміщення ГО не відповідає реєстраційним даним», якщо вказана платником у заяві адреса відповідає даним, зазначеним у повідомлені про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП, такий суб’єкт господарювання повинен повторно подати реєстраційну заяву за ф. №1-ПРРО.

При цьому, для забезпечення повної відповідності адреси місцезнаходження господарської одиниці, необхідно в приватній частині Електронного кабінету в розділі «Облікові дані платника»/«Відомості про об’єкти оподаткування» з графи «Місцезнаходження об’єкта оподаткування» скопіювати адресу та вставити її в реєстраційну заяву за ф. №1-ПРРО.

Це роз’яснило ГУ ДПС у Тернопільській області