Роботодавців штрафуватимуть на 65 тис. грн за вказівку статі у вакансії

Відтепер у рекламі забороняється показувати будь-яку перевагу однієї статі над іншою, стереотипні ролі чоловіка й жінки, насильство за ознакою статі, тіло людини лише як сексуальний об’єкт.

Це передбачено Законом «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі», який набув чинності 08.01.2022.

Реклама є дискримінаційною, якщо зображує або описує жінку чи чоловіка як прикрасу чи сексуальний об’єкт, включаючи натяки на статеві стосунки і сексуальність людей, які нічим не пов’язані з рекламованим продуктом і не мають прямих асоціацій зі споживанням рекламованого продукту, товару, послуг тощо. Відповідальність за дискримінаційну рекламу несе рекламодавець.

Крім цього, в рекламі про вакансії (прийом на роботу) забороняється:

  • пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі;
  • висувати вимоги, що надають перевагу жіночій або чоловічій статі (крім випадків, визначених законодавством, та випадків специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі).

У разі порушення вимог цієї статті рекламодавець сплачує до державного бюджету штраф у десятикратному розмірі МЗП (65 000 грн).

Передбачена й відповідальність за неподання, несвоєчасне подання або подання завідомо недостовірної інформації про вартість розповсюдженої реклами та/або виготовлення реклами, та/або вартість розповсюдження реклами, а також інформації, передбаченої ч. 2 ст. 26 Закону «Про рекламу», до Держпродспоживслужби. Ця відповідальність покладається на рекламодавців, виробників реклами та розповсюджувачів реклами і передбачає штраф у розмірі 100 НМДГ (1700 грн).