Розроблено типові форми трудових договорів для надомної та дистанційної роботи

Мінекономіки розроблено проект наказу «Про затвердження типових форм трудових договорів про надомну та дистанційну роботу».

Проект наказу містить:

  • типову форму трудового договору про надомну роботу;
  • типову форму трудового договору про дистанційну роботу.

Нагадаємо, що Законом № 1213-IX запроваджено два самостійних види (форми) роботи:

  • дистанційна – коли робота виконується працівником поза приміщеннями роботодавця в будь-якому місці за його вибором та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій;
  • надомна – коли робота виконується працівником за місцем його проживання або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях, які характеризуються наявністю закріпленої зони, технічних засобів.

У нових статтях КЗпП, крім порядку оформлення таких видів робіт, також вказано, що типові форми трудового договору про надомну та дистанційну роботи затверджуються Мінекономіки.

Додержання письмової форми договору є обов’язковим.

Законом № 1213-IX роботодавцю надано право при укладенні трудового договору про дистанційну/надомну роботу отримувати відомості про місце проживання або інше місце за її вибором, де буде виконуватись трудова функція (з метою належного оформлення працівника на дистанційну роботу). Також забезпечено можливість працівника поєднувати дистанційну роботу з виконанням роботи в звичайному режимі на робочих місцях у приміщеннях чи на території роботодавця.