Штрафи для роботавців знижено – діє Закон

Закон України “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права і законні інтереси роботодавців України)” набув чинності 2 лютого 2020 року.

Законом внесено зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України щодо зменшення розміру штрафних санкцій за порушення вимог трудового законодавства.

Відтепер фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, і виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати ЄСВ та податків карається у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (раніше – 30-кратний розмір).

При цьому до юридичних осіб та ФОП, які використовують найману працю, та є платниками єдиного податку першої-третьої груп, застосовується попередження.

Якщо ж таке порушення було вчинене повторно протягом 2-х років з дня виявлення порушення – передбачене покарання у 30-кратному розмірі МЗП за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Крім того, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці карається у 2-кратному розмірі МЗП за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (раніше – 10-кратний розмір).

Нагадаємо, що розмір МЗП наразі становить 4 723 грн.