Спрощено реєстрацію представництв іноземних компаній в Україні

Кабінет Міністрів постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні», яка істотно полегшує можливість відкриття іноземними компаніями представництва на території України.

З набуттям чинності постановою плату за реєстрацію представництва іноземного суб’єкта господарювання в Україні буде знижено з 2500 доларів США до 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (у 2019 р. – 1921 грн).

Крім того, строк реєстрації представництва скорочується з 60 до 20 робочих днів.

Важливо при цьому зауважити, що для іноземних суб’єктів господарської діяльності, які є резидентами держави-агресора, реєстрація представництва в Україні коштуватиме 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб та триватиме до 60 робочих днів з дня подання документів.

«Ми спрощуємо реєстрацію представництв іноземних суб’єктів господарювання в Україні, адже  усунення бар’єрів для іноземних інвестицій є фундаментом економічного розвитку. Впевнений, ці зміни створять сприятливі умови для присутності іноземних компаній в Україні, збільшать кількість інвестицій в нашу економіку та підвищать ділову активність», – наголосив Міністр юстиції України Денис Малюська.