Суд доручив примусово доставити на засідання нардепа Шахова через ігнорування засідань

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) 21 лютого після чергової неявки до суду народного депутата, який обвинувачується у декларуванні недостовірної інформації на 88 млн грн, постановила здійснити до нього привід, – пише БЦ.

Як повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), нардеп без поважних причин не не з’являється у судові засідання.

Через це ВАКС у листопаді минулого року оштрафував його на 5 тис. грн, а у січні цього року – наклав на нього два максимально можливих грошових стягнення у розмірі понад 10,7 тис. грн. Однак 21 лютого нардеп вкотре проігнорував засідання суду.

“Зважаючи на неявку, суд поставив здійснити привід обвинуваченого до суду. Засідання призначено на 1 березня”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадують, що народний обранець у декларації за 2020 рік не вказав інформацію про житловий будинок, земельну ділянку в Київській області та офіс, що знаходився в його користуванні, також приховав інформацію про майно і доходи, власником яких є особа, з якою депутат пов’язаний спільним побутом.

За даними слідства, загалом депутат приховав майна на суму майже 88 млн гривень.

САП не вказує прізвища обвинуваченого народного депутата, однак, за даними агентства Інтерфакс-Україна, йдеться про Сергія Шахова.