Суддя, членкиня ВРП знову йде з батальйоном на схід України

Суддя, членкиня Вищої ради правосуддя Олена Ковбій знову йде з батальйоном на схід України.

Олена Ковбій – начальник групи цивільно-військового співробітництва. В районі виконання бойових завдань вона забезпечує евакуацію, супровід та поховання загиблих бійців, а також організацію обліку, пошуку військовослужбовців, безвісти зниклих під час бойових дій.

Окрім того, суддя забезпечує сприяння сім’ям вказаної категорії військовослужбовців у реалізації їх соціальних потреб, пов’язаних із втратою; проводить роз’яснювальну роботу із цивільним населенням з метою попередження випадків натрапляння на невідомі вибухонебезпечні прилади та щодо заходів безпеки при ракетних атаках; сприяє забезпеченню побутових потреб особового складу військової частини.

Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України у 2022 році молодшому лейтенанту Олені Ковбій оголошено подяку за бездоганну службу.

З липня по листопад 2022 року Олена Ковбій брала безпосередню участь у забезпеченні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії під час перебування у районі ведення воєнних (бойових) дій (м. Бахмут).