Суддя ВС Андрій Калараш захищає Конституцію, рідну землю та народ України

Напередодні Дня Конституції України відбулася знакова зустріч колег-правників – голови Верховного Суду Всеволода Князєва та судді Верховного Суду Андрія Калараша, який зараз служить на рідній Одещині, сержантом у мінометному взводі Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Андрій Калараш отримав дозвіл на поїздку до столиці, аби зустрітися із Всеволодом Князевим, адже фахова розмова суддів ВС важлива для розвитку правосуддя в країні, особливо під час воєнного стану.

Колеги обговорили низку робочих питань, поточну ситуацію із підготовкою з’їзду суддів, роботу ВС, напрацювання єдиної практики та новації в роботі судочинства.

Усі ці питання мають особливе значення для Андрія Калараша, адже він сповнений почуттям гордості за свою професію. Втім, на першому місці зараз – захист України від ворога.

«Передусім, я повинен захистити рідну землю та людей, це мій вклад у майбутнє України. Перемога України згодом стане стимулом для економічного розквіту нашої держави, гарантуватиме нам подальший якісний розвиток правової системи, зокрема й судочинства.  Але, звісно, не всі судді повинні брати зброю в руки та йти на фронт, тому що судова система зобов’язана функціонувати і під час війни», – переконаний Андрій Калараш.

Голова ВС з повагою ставиться до вибору суддів, які стали на захист України. А щоб важливу місію виконувати було безпечніше, Всеволод Князєв передав Андрію Каларашу корисний та практичний подарунок – тепловізор. Із таким приладом, та ще й із рук колеги, суддя-захисник повертається на Одещину – захищати рідну землю, народ та Конституцію.

«Конституція – це Основний Закон, а суддя – за своєю суттю є гарантом закону, справедливості. Ворог намагається знищити не лише наші міста та інфраструктуру, а й основоположні, конституційні права та свободи людини і громадянина. Але йому не зрозуміти, що наш свободолюбний, незалежний народ ніколи не здається, – зазначив Андрій Калараш. Вітаю усіх нас зі святом закону та гідності – із Днем Конституції України! Переможемо! Слава Україні!»

«Героям слава!» – відповідаємо Андрію та щиро дякуємо за захист!

Суддя, який звик брати відповідальність за долі людей, достойно захищає рідну землю та народ України.

 

Матеріал використаний з ресурсу “Юридична газета”

https://yur-gazeta.com/golovna/suddya-vs-andriy-kalarash-zahishchae-konstituciyu-ridnu-zemlyu-ta-narod-ukrayini.html