Судова система України відкрита до інновацій та готова до викликів сучасності, – ДП “ЦСС”

Електронне судочинство в Україні знаходиться на стадії активного розвитку, не в останню чергу завдячуючи новому керівництву судової системи.
Значне зростання нових користувачів підтверджує, що судова система України відкрита до інновацій та готова до викликів сучасності. Інтеграція електронних технологій у судочинство полегшує доступ до правосуддя для громадян та робить судову систему більш прозорою та ефективною. Продовження розвитку електронного судочинства є важливим кроком у зміцненні довіри до судової влади в Україні.
Про це свідчать статистичні дані за період з 2019 по перший квартал 2023 року, – повідомляє  ДП “ЦСС”.
Кількість зареєстрованих нових користувачів в Електронному суді: у 2019-2020 роки – 49 196 нових користувачів; у 2021-2023(І квартал) роки – 116 465 нових користувачів.
Як бачимо, Електронне судочинство в Україні стає все більш популярним серед користувачів, що забезпечує ефективність та оперативність розгляду судових справ, та зменшення навантаження на суди.
Крім того, використання Електронного судочинства сприяє економії часу та коштів оскільки користувачам не потрібно відвідувати судову установу особисто, а можуть здійснювати всі необхідні дії в онлайн-режимі.