У разі зміни найменування або адреси підприємства – необхідна перереєстрація ПРРО

Перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій здійснюється у разі зміни найменування (ПІБ) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення ЮО, ФОП), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО.

Це передбачено п. 8 розділу II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування ПРРО (наказ Мінфіну 23.06.2020 № 317).

Для перереєстрації подається заява за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316602 , додаток 1 до Порядку № 317) з позначкою «Перереєстрація».

При цьому, заява про внесення змін у дані про ПРРО подається у разі змін даних, що вказуються у заяві, що не потребують перереєстрації (зміни назви ПРРО тощо).

Перереєстрація та внесення змін у дані про ПРРО здійснюється у порядку та строки, встановлені для реєстрації.

Заява подається суб’єктом господарювання за умови направлення останнього фіскального звітного чека та закриття останньої зміни на такому ПРРО згідно з розділу V Порядку № 317.

Згідно з п. 11 розділу II Порядку № 317 у разі зміни місцезнаходження або місця проживання, включення/невключення суб’єкта господарювання до Реєстру великих платників податків, реорганізації контролюючих органів чи з інших причин, унаслідок яких змінюється контролюючий орган, в якому суб’єкт господарювання обліковується як платник податків за основним місцем обліку, протягом двох робочих днів після переведення платника податків на обслуговування до контролюючого органу за новим місцем обліку засобами інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС здійснюється перереєстрація ПРРО до контролюючого органу за новим основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області