Укрзалізниця оприлюднила новий договір на перевезення вантажів

Укрзалізниця опублікувала новий договір на перевезення вантажів, який буде введений в дію з 1 липня 2020 року (на заміну редакції від 25 лютого).

Новий договір доопрацьовано у тісній співпраці з представниками бізнесу та їхніми об’єднаннями, а також профільними органами державної влади. Кінцевий варіант договору максимально відповідає інтересам усіх учасників перевізного процесу, наголошують в Укрзалізниці.

Зауважимо, що нещодавно Антимонопольний комітет України (після розгляду скарги Об’єднання підприємств «Укрметалургпром») надав Укрзалізниці обов’язкові до розгляду рекомендації: забезпечити рівні умови надання послуг з перевезення вантажів. На думку АМКУ, Укрзалізниця створює нерівні умови перевезення вантажів внаслідок запровадження послуги перевезення вантажів за розкладом руху маршрутних поїздів.

Укрзалізниця відреагувала на такі рекомендації зі здивуванням та зазначила, що “позиція Комітету є однобічною й ґрунтується виключно на упередженій позиції заявника”. Укрзалізниця запевняє своїх клієнтів, що послуга перевезення вантажів за розкладом руху маршрутних поїздів жодним чином не впливає та не може впливати на нормативні строки доставки вантажів.