Уряд ухвалив низку рішень для розвитку індустріальних парків

Кабмін ухвалив низку рішень, спрямованих на розвиток індустріальних парків в Україні. Зокрема, затвердив Порядок розгляду документів про включення індустріального парку до Реєстру та Порядок ведення Реєстру.

Це крок для практичної реалізації нового Закону про індустріальні парки, спрямованого на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки та перетворення індустріальних парків на ключовий інструмент економічного розвитку України. Законом передбачається державне стимулювання, зокрема податкове та митне.

Порядком розгляду документів про включення індустріального парку до Реєстру чітко визначається процедура та терміни розгляду документів Мінекономіки. Зокрема, розгляд документів має тривати не довше 21 робочого дня з моменту їх надходження, а включення індустріального парку до Реєстру відбуватиметься протягом 45 робочих днів.

Порядок Ведення Реєстру забезпечить наявність та актуальність інформації щодо зареєстрованих індустріальних парків.

На сьогодні в Україні існує 52 індустріальні парки, які були включені до реєстру раніше. Наразі вони приводять свою діяльність у відповідність до оновленого Закону.