В Раді визначили графік роботи над законопроектом про скасування депутатської недоторканності

У парламенті працюють над законопроектом № 7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України.

Так, з метою забезпечення реалізації вимог статті 159 Конституції, у зв’язку з висновком Конституційного Суду України від 19 червня 2018 року, встановлено строк подання пропозицій та поправок до законопроекту – до 19 жовтня 2018 року.

До 7 листопада 2018 року буде здійснюватися опрацювання комітетами Верховної Ради (з питань, бюджету, запобігання і протидії корупції,  євроінтеграції) пропозицій та поправок до законопроекту та надання висновків комітету з питань правової політики та правосуддя.

Комітет з питань правової політики та правосуддя повинен опрацювати пропозиції та поправки до законопроекту та організувати надання народним депутатам України документів, передбачених частиною третьою статті 150 Регламенту ВР, у період до 21 листопада 2018 року.

Передбачається провести розгляд законопроекту № 7203 не раніше ніж через 7 днів після надання народним депутатам відповідних висновків комітетів Верховної Ради.