В Україні хочуть створити Міністерство цифрової економіки

Під час виступу у Верховній Раді 21 червня Міністр економічного розвитку і торгівлі  Степан Кубів повідомив про те, як забезпечити ефективний розвиток цифрової економіки, інновацій та інтелектуальної власності.

“Мінекономрозвитку слід наділити більш широкими повноваженнями у сфері розвитку цифрової економіки. Уже три роки наше міністерство активно розвиває цифровий порядок денний для України, однак слід нарешті скоротити невластиві функції інших органів влади у сфері цифровізації. Україна має діяти за прикладом колег-європейців та змінити традиційне Міністерство економіки на Міністерства цифрової економіки України”, –  відзначив чиновник.

Він також наголосив на необхідності оптимізувати роботу комітетів Верховної Ради України та створити ефективний комітет з цифрової економіки. Розвиток цифрових державних сервісів – сьогодні серед головних пріоритетів роботи уряду.

Степан Кубів також акцентував необхідність посилення реформ у сфері інтелектуальної власності, що є запорукою позитивних змін у розвитку українських інновацій, стартапів, цифровізації.