В уряді назвали умови для успішного залучення інвестицій

Для успішного залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій, на думку Кабміну, потрібні три інструменти:

  1. інвестиційна інфраструктура;
  2. інвестиційний клімат;
  3. інвестиційні можливості.

«Потенціал можливостей в Україні величезний, одна з них це приватизація державних підприємств. Цього року від приватизації ми отримали вже більше, ніж за останні два роки разом. При цьому ми чітко визначаємо три основні умови приватизації: нові робочі місця, сплата податків та додаткові інвестиції», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також уряд активно користується інструментом державно-приватного партнерства: «Це стосується практично всіх інфраструктурних об’єктів: порти, вокзали, дорожнє господарство. Тут є великий попит і  у внутрішніх, і у зовнішніх інвесторів».

Ключову роль у залученні капіталу, за словами очільника уряду, відіграє інвестиційна інфраструктура. Одним із найважливіших проектів у сфері функціонування індустріальних та інноваційних парків Денис Шмигаль вважає «Дія. Сіті» – віртуальну вільну економічну зону, куди залучатимуть іноземних інвесторів для створення робочих місць на сприятливих умовах. У контексті інвестиційної інфраструктури розглядається низка законопроектів, серед яких так званий «закон про інвестиційних нянь». Розвивається проект єдиного інвестиційного вікна Invest in Ukraine.

Покращення інвестиційного клімату включає боротьбу з корупцією, спрощення ведення бізнесу, підняття України в міжнародних рейтингах, завершення судової реформи й забезпечення справедливого правосуддя для інвесторів.