Виробники просять зменшити тарифи на перевезення

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine) звернувся до голови Кабміну із закликом допомогти українському виробнику в умовах економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

“На відміну від багатьох країн світу, державні монополії в Україні продовжують тиснути на вітчизняний бізнес, що знижує конкурентоспроможність вітчизняної продукції. Українські портові збори є найвищими в регіоні, «Укрзалізниця» знову обіцяє підняти тарифи на вантажні перевезення”, – говориться у зверненні.

ІСС Ukraine просить у очільника КМУ зменшити тиск фінансових навантажень на український бізнес з боку державних транспортних монополістів, привести ці витрати до адекватних, економічно обґрунтованих розмірів, не вищих ніж в іноземних конкурентів.

“Просимо заборонити одноосібно, без узгодження з іншими відомствами та міністерствами підіймати тарифи, чи інші збори зі сторони державних компаній монополістів. А також активізувати роботу по створенню незалежного регулятора, який розв’язувати питання стосовно тарифів на перевезення відповідно до економічного обґрунтованих рівнів”, – закликає ІСС Ukraine.