Відкрито інформацію про учасників та переможців торгів арештованим майном

Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України із 13 квітня 2020 року розпочало оприлюднювати інформацію щодо учасників та переможців торгів арештованим майном.

Зокрема, після закінчення аукціону буде оприлюднюватися ПІБ фізичної особи – переможця торгів, або ж найменування юридичної особи, якщо така є переможцем.

Після того, як переможець розрахується за лот і статус аукціону зміниться на «торги відбулись», буде опубліковано відомості про всіх учасників аукціону (які зареєструвались на торги та подавали заявки), а саме: ПІБ фізичних осіб, найменування юридичних осіб.

У випадку, якщо переможець не заплатив за лот, неперсоніфікований протокол переформовується системою і визначається новий переможець, інформація про якого також буде показуватися (протокол завантажиться автоматично на місце старого), та інформація про всіх учасників буде опублікована після розрахунку нового переможця.

Якщо електронні торги (враховуючи повторні електронні торги: другі та треті) не відбулися, то після зміни статусу третіх електронних торгів на «торги не відбулися» будуть опубліковані відомості про всіх учасників аукціону, а саме: ПІБ фізичних осіб, найменування юридичних осіб.