Виставка «Планета Земля Єдина: Україна-Великобританія» відбулась за підтримки ЮКГ «Яремчук та партнери»

З 18 червня по 21 червня 2019 року в приміщенні Верховної Ради України демонструється 10 ювілейна виставка врамках проекту «Планета Земля Єдина» та #PeaceisPossible: «Планета Земля Єдина: Україна-Великобританія».

Захід був проведений з ініціативи народного депутата України Олега Осуховського та народного депутата України Дмитра Лубінця.

Арт-Куратор: Альона Яремчук та Микола Зінченко за підтримки Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», Аукціонного Будинку «Arsani», JCI Ukraine.

Метою заходу була підтримка та розвиток відносин між Україною та Великобританією, через обмін культурним та історичним досвідом в розрізі культурної Дипломатії. Відносини співпраці між країнами почалися 10 січня 1992, коли була  підписана  політична декларація і меморандум про взаєморозуміння між урядами України та Великобританії.

Митці презентували свої роботи надихаючись співдружністю 2 держав, світовим проектом #PeaсeisPossible та українським проектом “Планета Земля Єдина” , який висвітлює українську культуру та культуру інших країн світу. Вже було проведені виставки про Кубу, Грузію, Німеччину, Ізраїль, Канаду, Бразилію, Індію, Америку, Ірак. Надалі планується проведення виставок про Мексику та Францію.

На виставці були представлені творчі роботи художника, скульптора, архітектора талановитої мисткині з Британії Zoe Barker Moss та українських художників Олени Рижих, Юрія Матвіенко, Віктора Гостило, Ольги Золотько,  Альони Яремчук, Анни Царюк-Грицик.

Також були презентовані книги автора Lola Nova “Як не вбити музу” чотирма мовами та “Коридор Натхнення” (збірка поезії з арт галереєю художників).

Під час заходу був проведений круглий стіл на тему співпраці України та Великобританії “Вплив британського навчання на розвиток українських спеціалістів”. Спікерами виступили: Валерій Косов, Анастасія Рагимова, Олександр Сокол, Олег Маслов та інші.

Виступаючи на заході, народний депутат Ольга Богомолець зазначила, що мистецтво це важлива складова кожної особистості, тому розуміння мистецтва потрібно закладати з дитинства.

Народний депутат Валентин Дідич вважає, що Україну на міжнародному рівні мають сприймати як творчу та позитивну країну і проект “Планета Земля Єдина” дуже важливий для гарного позиціювання Української держави в світі.

Митці, молоді лідери, представник науки та освіти, бізнес, обмінялися позитивним досвідом між культурної співпраці з Великобританією. Особливий захват у відвідувачів викликала картина з дерева.

Митці і надалі готові підтримувати міжнародний заклик #Peaceispossible.

Під час заходу учасники провели медитацію за мир разом з Олегом Торгало, автором бренду Rossa.

Партнери:
ГО “Інтелектуальне Лідерство”.
ГО JCI Stars
Star Independent
Піар партнери:
Модна дипломатія
O’Ukraine
Finansoff
Diplomat
Artslooker
CHERNOZEM
Femida
Ukrainian People
Громадське Тв
HoneyMoon
Lucky Ukraine
In-Art
Авторська програма “АртАмбасада з ОксаноюСтебельською” на Емігрантське радіо
Star Time
Громадське Тв
Art Vivarche jeverly
My Angels dress