Визначено єдиний порядок впровадження е-документообігу в системі управління охороною праці 

Мінекономіки затвердило Порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці (наказ № 839-21 від 28 жовтня 2021 року зареєстрований в Мін’юсті 11 листопада 2021 року).

Документ прийнято задля зменшення регуляторного навантаження на бізнес, з метою: економії часу та підвищенню продуктивності внутрішніх процесів у суб’єктів господарювання; оптимізації внутрішніх та зовнішніх комунікацій; забезпечення безперервного процесу проведенню онлайн навчання та інструктажів на виробництві в умовах пандемії; покращення взаємовідносин між замовником та підрядними організаціями в системі управління охороною праці.

Як пояснили в Міекономіки, організація роботи в системі управління охороною праці – важливий, але доволі складний процес, особливо для малого бізнесу. Наказ Мінекономіки дозволяє значно спростити ведення відповідної документації.

Зазначимо, що впровадження е-документообігу в системі управління охороною праці не є обов’язковим. Кожне підприємство зможе обрати для себе зручний і комфортний формат.