Як підприємцю отримати “карантинні” з місцевого бюджету?

ФОПи та наймані працівники, які здійснюють діяльність в “червоних” зонах, окрім допомоги з держбюджету (8000 грн) можуть отримати додаткову допомогу з місцевого бюджету регіону.

Рішення про призначення цієї допомоги та її розмір приймають органи місцевого самоврядування. Детальну інформацію про таке рішення можна дізнатись безпосередньо у ОМС регіону, в якому здійснюється діяльність.

Для отримання коштів від місцевих органів влади буде достатньо реєстрації в додатку “Дія”. Окрему заяву на цю допомогу подавати не потрібно.

Міністерство цифрової трансформації України у 10-денний строк після закінчення строку подання заяв формує та передає держадміністраціям, відповідним ОМС переліки застрахованих осіб для прийняття рішення щодо надання допомоги за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Місцеві органи влади, керуючись наданою інформацією, складають власні списки тих, хто отримає допомогу з місцевих бюджетів. Вона надаватиметься з бюджету такої місцевої ради у встановленому нею розмірі.