Як Україна створює комфорт для іноземних інвесторів – розповіли в Кабміні

Україна зробила значний прогрес в імплементації реформ, які сприяють просуванню на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з главами іноземних дипломатичних представництв та міжнародних організацій, акредитованих у Києві.

Очільник Уряду зауважив, що минулого року Україна запустила ринок землі сільськогосподарського призначення та розблокувала велику приватизацію. Зокрема, надходження від приватизації у 2021 році склали рекордні за останнє десятиріччя 5,1 млрд грн.

За словами Прем’єр-міністра, одним із безумовних пріоритетних реформ для держави є також створення комфортного середовища для роботи іноземних інвесторів та бізнесу на території України.

«Ми наполегливо працюємо над створенням конкурентоспроможної та привабливої інвестиційної політики країни з прозорими умовами ведення бізнесу та високими соціальними стандартами. Ми прагнемо збільшити інвестиції в Україну, тому захист прав власності та захист прав інвесторів є одним з головних пріоритетів Уряду», — підкреслив Денис Шмигаль.

Крім того, очільник Уряду розповів про сформований пакет ініціатив, які прискорять економічне зростання України та створять можливості для системних інвестицій. Серед них масштабна діджиталізація, розвиток державно-приватного партнерства, підтримка ІТ-сектору, продовження розвитку програм довгих та дешевих грошей для малого й середнього бізнесу та інші ініціативи.

Також Прем’єр-міністр наголосив на пріоритетності реформи судової системи України. Він зауважив, що Парламентом України було ухвалено два ключові закони, які передбачають абсолютно нові механізми формування Вищої ради правосуддя та добору кандидатів до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

На завершення Денис Шмигаль подякував міжнародним партнерам України за надання політичної, військової, економічної підтримки в протидії російській агресії.