Як встановити законний відеонагляд за працівниками на робочому місці

Роботодавці часто зацікавлені в контролі за поведінкою працівника на робочому місці, аби виключити несумлінне виконання службових обов’язків працівником чи неправомірне використання ним майна роботодавця в особистих цілях. Також роботодавці використовують відеозйомку і як доказ дисциплінарних порушень з боку працівника.

Більшість роботодавців переконані, що приватне життя їх працівників закінчується з того моменту, як вони переступлять поріг свого робочого кабінету. Однак, це не так.

Згідно постанови ЄСПЛ від 24 червня 2004 р. кожна людина має свою особисту зону інтересів, що є недоторканною навіть у робочий час.

Відповідно до положень Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте й сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України; не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Відеозйомка на робочому місті – це збирання, зберігання та використання інформації про особисте життя фізичної особи, тобто персональних даних такої особи, що може становити недозволене втручання в особисте життя певної особи.

Тому, щоб відеозйомка на робочому місці була законною, вона повинна відбуватися за письмовою згодою конкретного працівника.

Для того, щоб встановити відеонагляд, роботодавцю необхідно:

  • прийняти наказ про організацію відеоспостереження;
  • з наказом ознайомити всіх працівників, таким чином поінформувавши про відеоспостереження;
  • включити пункт у Правила внутрішнього трудового розпорядку про функціонування системи відеоспостереження;
  • у приміщенні, у якому проводиться відеоспостереження, повинні бути попереджуючі таблички на видному місці;
  • працівники, що обслуговують систему відеоспостереження, в обов’язковому порядку повинні бути ознайомлені з розробленим роботодавцем Положенням про захист персональних даних, щоб уникнути розголошення персональної інформації про співробітників.

Варто зазначити, що приховане відеоспостереження можуть проводити тільки правоохоронні органи, з дозволу суду. За використання негласних технічних засобів інформації існує кримінальна відповідальність.

 

За інформацією фахівців БВПД