Як заповнювати рядки 24, 40, 41, 42 Додатку Дія?

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що за повідомленням Державної податкової служби України, у рядку 24 Додатку Дія відображається загальна вартість майна (робіт, послуг), які надані резидентами Дія Сіті – платниками податку на особливих умовах іншим особам.

Водночас, деталізація вартості наданого майна (робіт, послуг) у розрізі окремих категорій осіб відображається у рядках 24.1 – 24.4 Додатку Дія.

У рядках 40 – 42 Додатку Дія, відповідно, відображається сума повернутої фінансової допомоги, вартість оплачених товарів (робіт, послуг), вартість поставлених товарів (виконаних робіт, наданих послуг) (зі знаком «-») за результатами здійснення операції, за якою резидент Дія Сіті – платник податку на особливих умовах визначив у попередніх звітних періодах суму податкових зобов’язань та сплатив відповідну суму до бюджету.

Враховуючи, що 2022 рік є першим звітним періодом, у якому можуть застосовуватись особливі умови оподаткування резидентами Дія Сіті, то рядки 40 – 42 Додатку Дія до Декларації за такий рік не заповнюються.