Які права та обов’язки суб’єктів господарювання під час ринкового нагляду?

Законами № 2735-VI «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», № 2736-VI «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та виданими відповідно до них НПА й регламентами встановлено права та обов’язки суб’єктів господарювання під час здійснення державного ринкового нагляду.

Суб’єкти господарювання під час здійснення ринкового нагляду та контролю продукції мають право перевіряти наявність у посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд та контроль продукції, наявність службових посвідчень.

До проведення планової перевірки характеристик нехарчової продукції, зазначеної у відповідному секторальному плані ринкового нагляду, суб’єкти господарювання мають право допускати посадових осіб, які здійснюють ринковий нагляд, при наявності та наданні ними копії посвідчень (направлень) на проведення перевірок та не допускати їх до проведення перевірок, якщо вони не надали копії таких документів.

Суб’єкти господарювання мають право бути присутніми під час здійснення всіх заходів ринкового нагляду.

Постановою КМУ ід 12.02.2020 № 75 затверджено Порядок надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.

Суб’єкти господарювання зобов’язані надавати на запит органів ринкового нагляду документацію, що дає змогу ідентифікувати:
– суб’єкта господарювання, який поставив їм продукцію;
– суб’єкта господарювання, якому вони поставили продукцію, протягом строку, встановленого відповідним технічним регламентом, а якщо такий строк технічним регламентом не встановлено — протягом 10 років після того, як їм було поставлено відповідну продукцію, та протягом 10 років після того, як вони поставили відповідну продукцію.

Про це нагадало Головне управління Держпраці у Херсонській області.