Які штрафи передбачені за порушення законодавства про працю?

Розмір штрафних санкцій за порушення трудового законодавства залежить від розміру мінімальної заробітної плати. Наразі (з 01.01.2021) мінімальна зарплата в Україні становить 6 000 грн, а з 01.12.2021 становитиме 6 500 гривень.

Сума штрафної санкції становить 10 МЗП (60 000 грн, з 01.12.2021 – 65 000 грн) щодо кожного працівника за:

  • фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту);
  • оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;
  • виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ, податків.

За вчинення повторного порушення протягом 2-х років штраф становитиме 30 МЗП за кожного працівника, стосовно якого воно скоєно.

За порушення встановлених строків виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за 1 місяць, виплата їх не в повному обсязі штраф становить 3 МЗП.

Штраф у розмірі 3 МЗП встановлено за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні. А за недопущення до проведення перевірки, створенні перешкод при її проведенні з питань виявлення неоформлених трудових відносин та виплати зарплати застосовується штрафна санкція у розмірі 16 МЗП.

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області