Яку частину земельної ділянки може здавати в оренду ФОП-єдинник?

Відповідно до п. 1 ст. 320 Цивільного кодексу власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності.

Підпунктом 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу передбачено, що ФОП, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, не можуть бути платниками єдиного податку.

Таким чином, ФОП – платник єдиного податку може здавати частину земельної ділянки в оренду, площа якої не перевищує 0,2 гектара, за умови якщо решта земельної ділянки не перебуває в оренді.

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області