Єдиний рахунок для митних платежів запрацював у тестовому режимі

Сьогодні, 23 січня, розпочався тестовий період роботи Єдиного рахунку для зарахування митних платежів.

До 17 лютого тестування «єдиного рахунку» проводитиметься виключно для Київської міської та обласної митниць, а з 18 лютого до 15 березня пройде на усіх митницях України.

З 16 березня до 15 квітня триватиме перехідний період запровадження «єдиного рахунку», коли сплачувати митні платежі можна буде як на старі, так і на нові рахунки.

Із 16 квітня 2019 року «єдиний рахунок» буде використовуватися усіма підприємствами в обов’язковому порядку.

Зараз кожна митниця має власний єдиний рахунок для зарахування митних платежів, тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях, має перераховувати митні платежі на кілька окремих рахунків. «Єдиний рахунок» спростить цю процедуру, адже підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації будь-якій митниці та сплачувати митні платежі з єдиного авансового рахунку

Рішення про запровадження єдиного рахунку було зафіксоване наказом Міністерства фінансів України № 898 від 01.11.2017 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення».

Читайте також: Запроваджується Єдиний казначейський рахунок ДФС для сплати митних платежів