ЮКГ «Яремчук та партнери» допомогла організувати виставку «Планета Земля Єдина: Україна – Індія»

«Планета Земля Єдина: Україна – Індія» – виставку з такою назвою презентували під куполом Верховної Ради 18 грудня 2018 року.

Автором проекту «Планета Земля Єдина» є керуючий партнер Юридичної Консалтингової Групи «Яремчук та партнери», сенатор JCI Олена Яремчук, проект відбувся з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця, за підтримки ЮКГ «Яремчук та партнери», JCI Україна.

Урочисто відкрила виставку запальною промовою народний депутат України Оксана Білозір та член української і індійської міжпарламенської дружби Олег Осуховський.

Захід відбувся за участі надзвичайного та повноважного Посла Індії в Україні Партха Сатпатхі, президента Асоціації Аюрведа-Йога в Україні Кундана Садвара, засновника компанії Rosa Олега Торгало.

Головна мета заходу – підтримка та розвиток відносин між Україною та Індією через обмін культурним та історичним досвідом.

Офіційні українсько-індійські відносини розпочалися 26 грудня 1991 року, коли Індія визнала незалежність України.

За роки незалежності Україна й Індія налагодили співробітництво майже в усіх сферах: економічній, політичній, науково-технічній, оборонній та культурній. В Україні відкрито аюрведичні центри здоров’я, навчаються індійські студенти, створено школи індійського танцю, працюють товариства дружби й культурних зв’язків.

Співробітництво між Україною та Індією в культурно-гуманітарній сфері розвивається динамічно: сторони здійснюють культурні обміни, сприяють участі представників обох країн у різноманітних культурологічних та спортивних заходах, міжнародних конкурсах, конференціях тощо. Воно відбувається в рамках Угоди між урядом України та урядом Республіки Індія про співробітництво в галузях культури, мистецтва, освіти, туризму, спорту та засобів масової інформації від 27 березня 1992 року.

Взаємне вивчення культур народів має довгу історію. Леся Українка перекладала гімни Ріґведи, Іван Франко — частини Махабхарати й інших священних індійських книг. Деякі роботи українських класиків, у тому числі Тараса Шевченка, були перекладені на мови народів Індії. Також перекладені на українську мову твори індійського Нобелівського лауреата Рабіндраната Тагора й провідних індійських письменників XIX та XX ст., зокрема твір Премчанада про Магатму Ганді.

На виставці учасники ознайомилися з грандіозними можливостями співпраці з Індією в галузі здоров’я, дізнались про унікальну історію лідера Індії Махатми Ганді, переглянули відео про сучасну Індію та фільм «Ганді», покликаний надихнути на гідне відстоювання законних прав громадян в Україні.

Із красою, історією та культурою Індії учасників виставки познайомили колекція скульптур і картин Ю. Камишного, що представив Олег Торгало, засновник компанії «Роса», до якої входить популярний інтернет-канал «Роса ТВ», центр ведичної культури «Роса-Веда» и мережа салонів аюрведи та східної медицини «Роса-Фарм». Він багато часу провів в Індії і привіз звідти, крім того, унікальні знання про здоровий спосіб життя, якими він з радістю ділиться.

Також буде представлено один із перших документальних фільмів в Україні про вегетаріанство «Справжне Життя», автором ідеї і продюсером якого є Олена Яремчук.

Під час заходу в Верховній Раді  України прозвучала медитація Ом – на благо і гармонізацію роботи парламенту, заради миру в Україні.

Досить символічно, що організатору заходу ЮКГ «Яремчук та партнери» виповнилося 15 років.

Також на заході  JCI Ukraine в особі національного президента JCI Ukraine  Олега Мослова та інші  локальні президенти урочисто зачитали кредо організації: що віра визначає мету і призначення в житті людини; що братство людей важливіше суверенітету націй; що економічна свобода найлегше завойовується вільними людьми через свободу підприємництва; що уряди повинні слідувати законам, а не бажанням особистості; що головний скарб планети – особистість людини; що служіння людству – найкраща робота на Землі.

Партнерами заходу були: ILYSA, TOUCH group, Олег Маслов, Жанна Палецька, Наталя Бойко, БФ « Інститут Громадської Дипломатії».

Медіа-партнери: журнал Дипломат, Зовнішні Справи, HoneyMoon, О’Ukraine, People in, ТВ Росса, Star Independent, Портал FEMIDA.UA, Finansoff.

Читайте також: Виставка, присвячена спорідненості культур України та Бразилії, відбулась за підтримки ЮКГ «Яремчук та партнери»