Контроль якості харчових продуктів по-новому: що варто знати виробникам

Закон України № 2042-VIII «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» вступає в силу з 4 квітня 2018 року. Це означає, що споживачі будуть краще захищені та проінформовані, а підприємства, що виробляють недоброякісні продукти харчування, підпадають під жорсткі штрафні санкції.

Підприємства-виробники продуктів харчування будуть перевірятися залежно від ступеня ризику для життя та здоров’я громадян. Наприклад, на торгових підприємствах, де продається продукція в герметичних упаковках з тривалим терміном зберігання, ризики  значно менші, ніж в магазинах, де продається свіже м’ясо.

Заходи державного контролю будуть здійснюватись у формі аудиту, інспектування, передзабійного та післязабійного огляду, а також відбору зразків, лабораторного дослідження (випробування), документальної перевірки, перевірки відповідності, фізичної перевірки. У межах заходів державного контролю здійснюється державний моніторинг.

Компетентні особи будуть здійснювати повні перевірки всього ланцюга – від забиття худоби до переробки м’яса. За порушення нового закону передбачені досить жорсткі санкції, аж до тимчасової заборони діяльності підприємства.

Сума штрафу для виробника може сягати 70 тис. гривень, це залежить від ступеня здійсненного правопорушення.

У разі виявлення на виробництві факторів, що представляють небезпеку життю та здоров’ю людини, інспектор має право прийняти рішення про тимчасове припинення виробництва харчових продуктів та/або кормів.

Компетентний орган зобов’язаний забезпечити прозорість заходів, які він здійснює у рамках державного контролю.