З’їзд суддів України відбудеться у січні 2023 року

ХІX позачерговий з’їзд суддів відбудеться у Києві у січні 2023 року.

Про це «Судово-юридичній газеті» повідомив голова Ради суддів України Богдан Моніч.

Точна дата проведення з’їзду поки що не встановлена, але відомо що з’їзд може відбутися у період з 9 по 13 січня або ж у період з 16 по 20 січня 2023 року.

Офіційне рішення з цього приводу буде ухвалено РСУ за чотири тижні до остаточно визначеної дати.

Як зазначив Богдан Моніч, в порядку денному роботи з’їзду буде два головних питання – обрання 8 членів Вищої ради правосуддя та 2 суддів Конституційного Суду України по квоті з’їзду суддів.

Перед з’їздом, у грудні 2022 року, відбудеться online-марафон, під час якого 16 кандидатів на посади членів ВРП, що пройшли через відбір Етичною радою, зможуть відповісти на питання, що цікавлять суддів та громадськість.

ХІX позачерговий з’їзд суддів, як розповів Богдан Моніч, буде проходити у максимально економному режимі, тобто не буде орендованих приміщень для проведення з’їзду, не буде великої кількості запрошених гостей, не буде стандартних для таких заходів витрат на забезпечення роботи з’їзду та його делегатів. У той же час наразі досягнуті попередні домовленості з міжнародними партнерами про оплату витрат на харчування та проживання делегатів, закупівлю необхідного технічного обладнання.