Власників бізнесу та нерухомості закликали повідомляти про випадки рейдерства

Радник в.о. обов’язки глави СБУ Дмитро Дубілет анонсував низку заходів у боротьбі з рейдерством.

«Рейдерство — величезна проблема для України. Просто вражає, реєстратори (а їх понад 10 тисяч) можуть у нашій країні запросто переписати нерухомість, землю або бізнес на нового власника. Причому бізнес-процес побудований так, що попередній власник може нічого про це не знати. Через це Україна втрачає мільярди. Адже в тому числі через цю проблеми на наш ринок не заходять іноземні банки (дешеві кредити) і взагалі іноземний бізнес», — повідомив він на своїй сторінці у Facebook.

Робоча група, в якій бере участь Дмитро Дубілет, запланувала низку антирейдерських заходів. Тому він звернувся з проханням повідомити йому про свіжі випадки шахрайства, коли нерухомість, земля або бізнес незаконно змінили свого власника через незаконні дії реєстраторів.

«Якщо ви знаєте кого-то, хто б міг розповісти про такий випадок, напишіть, будь ласка, емейл на [email protected] У цьому емейл опишіть дуже коротко, яка власність і за яких обставин була вкрадена, а також контактний телефон того, кому ми могли б зателефонувати і розпитати подробиці», – попросив Дубілет.