Законопроект про Державний аграрний реєстр прийнято за основу

Верховною Радою прийнято за основу законопроект № 3295  «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції».

Законопроектом запроваджуються законодавчі підстави для функціонування Державного аграрного реєстру – як державної автоматизованої інформаційної системи для аграріїв України (незалежно від їх розміру та організаційно-правової форми), яка допоможе виробникам отримати доступ до державної підтримки та державних послуг онлайн. Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки та перевіряти інформацію про себе в інших державних реєстрах та кадастрах.

Також визначаються принципи, на яких надається державна підтримка: за кожним видом державної підтримки виробник сільськогосподарської продукції не може отримати державну допомогу у сумі більше, ніж 50 мільйонів гривень на одного такого виробника на рік з урахуванням пов’язаних з ним осіб.