Закони англійською, оновлений Регламент, цифровізація — майбутні новації в роботі ВР

Наступного року Верховна Рада планує публікувати закони англійською мовою, створити власний мобільний додаток та оновити Регламент. Про такі плани розповів голова ВРУ Руслан Стефанчук під час підсумкової пресконференції.

Уже з 1 січня на сайті ВР з’явиться понад 180 законопроектів, перекладених англійською мовою. Інвестори, котрі планують заходити в Україну, зможуть отримувати автентичні, офіційні версії основних законів, що найсильніше впливають на інвестиційний статус України.

Окрім того, наступного року планують оновити сайт Верховної Ради та створити власний мобільний застосунок, аби українці могли дізнаватися про діяльність Ради у зручному форматі. Також триває оновлення парламентського телеканалу «Рада».

Наступного року ВРУ зосередиться на оновленні Регламенту, а також працюватиме над покращенням технологічного стану Верховної Ради, адже нинішня техніка нерідко виходить із ладу й заважає ефективній роботі народних депутатів.

«Також ми займемося створенням так званої дослідницько-аналітичної служби, що працює практично в усіх парламентах світу. У цьому питанні ми взаємодіємо з парламентами інших країн, аби перейняти кращі практики. До Верховної Ради законопроєкти мають потрапляти у найвищій якості — це основа нашої подальшої діяльності», — запевнив голова ВРУ.