Запізення на роботу під час карантину – підстава для звільнення працівника?

Карантин спричинив транспортний колапс – громадський транспорт повноцінно не працює, на дорогах постійні затори. Відповідно, безліч громадян не мають можливості вчасно дістатися на свої робочі місця. Чи може в даному випадку роботодавець покарати працівника за запізнення?

Відповідно до статті 139 Кодексу законів про працю України працівники зобов’язані додержуватися трудової дисципліни, зокрема режиму роботи – тобто вчасно приходити на роботу.

Частиною першою статті 147 КЗпП встановлено, що за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано заходи дисциплінарного стягнення (догана або звільнення).

Втім, за загальним розумінням, стягнення на працівника за порушення трудової дисципліни може бути накладено тільки за наявності вини працівника та відсутності поважних причин.

Отже, якщо порушення трудової дисципліни є наслідком поважних причин (заходів, пов’язаних із запровадженням карантину), роботодавець не має підстав для застосування до працівника заходів дисциплінарного впливу.

Таке роз’яснення надало Управління Держпраці у Волинській області.