Запрацював Єдиний реєстр фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб

Міністерство юстиції України повідомляє про те, що відкрито доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Зазначається, що безкоштовний пошук у ЄДР відрізняється від надання відомостей з реєстру на платній основі.

«Відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, норм Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів, за одержання інформації з ЄДР справляється плата, що спрямовується до Державного бюджету України. Розмір плати встановлено cт. 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”.

Скориставшись платіжною карткою, запитувач інформації з ЄДР може оплатити послугу та отримати відомості в електронному вигляді», – сказано у повідомленні.

Для отримання та перегляду сформованих витягів необхідно мати програмне забезпечення для роботи з наступними форматами файлів:

  • архівні файли формату *.zip;
  • текстові документи формату *.rtf;
  • документи формату *.pdf.

Підписуйтесь на наш telegram-канал https://t.me/femida_ua