Запровадження новітніх РРО обіцяють зробити комфортним для бізнесу

Впровадження реєстраторів розрахункових операцій не створює додаткового тиску на бізнес, переконують у ДПС, адже спрощена система оподаткування жодним чином не змінилася.

Фіскалізація чеків, яка сьогодні відбувається в класичному касовому апараті, після набуття чинності законодавчих змін проходитиме на фіскальному сервері ДПС для програмних РРО.

Під дію законів не підпадають платники єдиного податку, що належать до І групи, тобто чий річний дохід не перевищує 300 тисяч гривень. А це значна частина представників малого бізнесу.

Тих, хто має використовувати РРО, держава не зобов’язуватиме купувати класичні касові апарати: суб’єкти господарювання можуть безкоштовно користуватися новітніми програмними РРО.

У наступні півроку планується прийняти нормативну базу і провести всі  необхідні тестування для того, щоб зробити перехідний період для бізнесу комфортним. Доступ до цього сервісу буде абсолютно відкритим. Поруч з безкоштовним програмним забезпеченням, яке надаватиме ДПС, компанії, матимуть можливість розробити власне програмне забезпечення, яким користуватиметься бізнес.

Дискусія щодо запровадження РРО триватиме – в ДПС обіцяють бути відкритими до співпраці з бізнесом.