Зареєструвати потужності операторів ринку можна онлайн

Реєстрація потужностей операторів ринку доступна онлайн на порталі Дія. Це дуже популярна послуга серед підприємців, які пов’язані зі сферою громадського харчування.

Раніше процедура була дуже бюрократизована. Відтепер подати заявку можна на порталі Дія за 10 хвилин у будь-який зручний для вас час та з будь-якого куточка України та світу.

Дана послуга потрібна для оператора харчових продуктів (підприємство, що виробляє, зберігає, перевозить або продає харчові продукти; оператором може бути фізична або юридична особа, а також агропродовольчий ринок у цілому).

Це заклади громадського харчування, роздрібна торгівля, ферми — загалом усі підприємства, причетні до будь-якої стадії виробництва продуктів. Це будь-яке обладнання для виробництва, зберігання або транспортування харчових продуктів. Від бджільництва, кав’ярні або МАФу з морозивом до вантажівок-холодильників та торговельних мереж супермаркетів.

Крім того, найближчим часом у Дії стануть доступними зміна та анулювання потужностей. Потім всі три послуги будуть повністю автоматичними без участі чиновників.