Засідання Комітету АПУ: «Зважена стратегія оцінки ризиків під час формування комерційної політики компанією-виробником лікарських засобів»

Комітет з фармацевтичного права та Комітет з кримінального та кримінально-процесуального права Асоціації правників України запрошує Вас до обговорення стратегії оцінки ризиків під час формування комерційної політики компанією-виробником лікарських засобів, яке відбудеться 19 березня о 18:30-20:30 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 6, 2-йповерх, офіс 2.

Теми до обговорення: 

  1. Знижки та бонуси виробників лікарських засобів: як промоція та участь в державних закупівлях може стати підставою для початку досудового розслідування?
  2. Огляд останніх тенденцій при розслідуванні злочинів у фармацевтичному секторі».
  3. Віртуальні чи реальні маркетингові договори з аптечними мережами, або як не стати недобросовісним замовником послуг.
  4. Декларування в реєстрі МОЗ  іншої (більш високої по відношенню до ретейлової ) зміни оптово-відпускної ціни з метою реалізації лікарського засобу в державних закупівлях може стати підставою для початку досудового розслідування?

Експерти: 

Сергій Смірнов, член ради Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права, партнер Sayenko Kharenko

Ілля Костін, член ради Комітету з фармацевтичного права, Партнер ЮК «Правовий Альянс»Олександр Козирєв, юрист Bayer

Андрій Горбатенко,  адвокат, асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс»

Модератор – Ірина Головкова, Голова Комітету з фармацевтичного права, директор юридичного департаменту в Україні та СНД, уповноважена особа з питань запобігання корупції ТОВ «Фарма Старт» групи компаній Асіно АГ (Швейцарія).

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

З усіх питань щодо заходу, а також можливості партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: [email protected]. Контактна особа – Копиця Марія.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.