Затверджено нові бланки посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію авто

Кабмін прийняв постанову, якою затвердив нові зразки бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знаку України.

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог.

Нове посвідчення водія – пластикова картка, інформація подана трьома мовами (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинність – на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні вказана група крові (резус-фактор) водія, що дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП.

Нове свідоцтво про реєстрацію ТЗ – документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам, передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію ТЗ, тимчасовий реєстраційний талон ТЗ, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.