Згенерувати COVID-сертифікат на порталі Дія можна буде наприкінці вересня

На порталі Дія можна буде згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про вакцинацію. Мінцифри фіналізує розробку функціонала. Послуга буде доступна наприкінці вересня.

Завдяки запуску послуги на порталі Дія отримати цифровий COVID-сертифікат зможуть українці, в яких немає ID-картки чи закордонного біометричного паспорта або які не мають Дія.Підпису чи не користуються застосунком Дія.

Згенерувати COVID-сертифікат на порталі Дія можна буде також у декілька кліків:
– авторизуватися на порталі Дія;
– вибрати послугу “Згенерувати COVID-сертифікат”;
– підписати кваліфікованим електронним підписом заяву на отримання сертифіката (можна скористатися як Дія.Підписом, який ви згенерували в застосунку Дія, так і будь-яким іншим електронним підписом).

Після цього Дія надсилає запит в Електронну систему охорони здоров’я і формується сертифікат у форматі PDF. Ви можете його роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрана.

Зауважте, що наприкінці вересня на порталі Дія можна буде згенерувати лише сертифікат вакцинації про отримання двох доз.

Згодом також буде доступний і COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Крім цього, Мінцифри працює над розробкою і сертифіката вакцинації про часткову вакцинацію, який також буде доступний як на порталі, так і в застосунку Дія.