Зворотній зв’язок: податківці анонсують тиждень онлайн роз’яснень податкового законодавства

Головне управління ДПС у Чернівецькій області 27 – 30 березня 2023 року проводить тиждень онлайн роз’яснень податкового законодавства. Готуйте свої запитання – фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області готові на них відповісти. Запитання та обговорення в коментарях до цієї публікації у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tax.chernivtsi/, або у месенджері. Також можна телефонувати 0372(54-55-76). Запрошуємо платників до діалогу.

27 березня 2023 року з 15 год до 17 год:

Адресуйте свої запитання про сплату майнових податків та особливості деклараційної кампанії – 2023, або телефонуйте на «гарячу лінію». Спікери: Наталія Чернівчан – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області; Сергій Урбанчук – начальник управління оподаткування фізичних осіб.

28 березня 2023 року з 15 год до 17 год:

Адресуйте свої запитаннями про порядок погашення податкового боргу та заборгованості з ЄСВ під час військового стану, або телефонуйте  на «гарячу лінію». Спікери: Микола Загарюк – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області; Руслан Пітик – начальник управління по роботі з податковим боргом.

29 березня з 15 год до 17 год:

Адресуйте свої запитаннями про особливості проведення перевірок під час військового стану та застосування РРО, або телефонуйте на «гарячу лінію». Спікери: Наталія Чернівчан – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області; Володимир Мудрицький – начальник управління податкового аудиту .

30 березня з 16 год до 17 год: 

Адресуйте свої запитаннями щодо роботи ЦОПів, подання звітності в електронному вигляді та застосування електронних сервісів, або телефонуйте на «гарячу лінію». Спікери:  Микола Загарюк – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області; Віктор Гетьман – начальник управління електронних сервісів.

Податківці також нагадують, що для оперативної комунікації з бізнесом діють комунікаційні податкові платформи. Отримати роз’яснення також можна за телефонами постійно діючих «гарячих ліній, за основними напрямками роботи.

Звернення на комунікаційну податкову платформу Головного управління ДПС у Чернівецькій області направляти на адресу електронної пошти: [email protected].

Телефони «гарячих ліній» за посиланням: http://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/661262.html