Адвокати мають перевірити електронні кабінети

2 хв читати

Наявність особистих кабінетів з підвищення кваліфікації на платформі Центру акредитації та сертифікації ВША та сертифікатів про підвищення кваліфікації з 2019 року по 2023 рік, а також особистих електронних кабінетів на сайті НААУ повинні перевірити адвокати найближчим часом. У разі відсутності кабінетів, адвокатам доведеться до 4 серпня зареєструвати їх.

Це випливає з рішення Ради адвокатів України від 08.06.2024 №34, яке було оприлюднене 4 липня.

Також рішенням РАУ було внесено відповідні зміни до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України.

Для нових адвокатів установлено термін один місяць з дати отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та складення присяги адвоката України для реєстрації:

  • особистих електронних кабінетів з підвищення кваліфікації – на платформі Центру акредитації та сертифікації ВША;
  • для реєстрації особистих електронних кабінетів адвокатів – на вебсайті НААУ.

Відповідно до ст. 21 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень. Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації, Вищою школою адвокатури видається відповідний електронний сертифікат. Він направляється на електронну адресу адвоката. Також інформація вноситься до Єдиного реєстру адвокатів України.

Джерело: НААУ

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua