Бюро економічної безпеки перекрило канал контрабандного постачання сигарет до Львівської та Волинської областей

3 хв читати

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області викрили схему контрабандного переміщення сигарет. Вилучено товар вартістю понад 9 млн грн.

Слідством встановлено, що група осіб організувала переміщення поза митним контролем та з приховуванням від митного контролю підакцизних товарів в пунктах пропуску Львівської та Волинської областей.

Електронні сигарети потрапляли на територію України від громадянина однієї з країн Європейського Союзу.

Надалі одноразові електронні сигарети, заправлені нікотиновмісною сумішшю та нікотиновмісними рідинами для електронних випаровувачів, продавали у Telegram.

Детективи БЕБ провели 9 обшуків за адресами проживання фігурантів, складських приміщень та  у транспортних засобах. Вилучено понад 19 тис. шт. електронних сигарет, рідин до них, пристроїв для електронних випаровувачів. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 9 млн грн.

Досудове розслідування за ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України триває, детективи встановлюють повне коло осіб причетних до незаконної діяльності, призначено низку судових експертиз.

Оперативний супровід здійснюють працівники 6 Прикордонного загону ДПСУ. Процесуальне керівництво – прокурори Львівської обласної прокуратури.

Без автора