Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму близько 1,5 млрд грн

post-img

4 хв читати

Цього тижня (18-22 березня) у системі Prozorro.Продажі планується продаж активів 13 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 1 496 млн грн. Із них на суму 146,5 млн грн виставлено на продаж нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби, а також на суму 1 229 млн грн – права вимоги за кредитними договорами. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 120,4 млн грн.

Усі заплановані аукціони цього тижня – можна знайти за посиланням.

Отож, упродовж тижня продаються активи таких банків:

 • АТ «ДЕЛЬТА Банк» – на загальну суму 1015,52 млн грн, з яких 1014,98 млн грн – початкова ціна виставлених на торги прав вимоги за кредитами; 0,54 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
 • ПАТ «АЙБОКС БАНК» – на загальну суму 136,3 млн грн, з яких 109,7 млн грн – стартова ціна продажу дебіторської заборгованості, 18,0 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 8,6 млн грн – прав вимоги за кредитними договорами.
 • АТ «МР БАНК» – на загальну суму 127,8 млн грн, з них 4,2 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 122,2 млн грн – прав вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 1,4 млн грн.
 • АТ «АКБ «КОНКОРД» – на суму 64,0 млн грн права вимоги за кредитними договорами.
 • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 59,6 млн грн, з них 52,2 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 5,0 млн грн – прав вимоги за кредитами. Дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 2,4 млн грн.
 • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 26,4 млн грн, з них 26,3 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 1 млн грн –  початкова ціна прав вимоги за кредитами.
 • ПАТ «Банк Форвард» – на загальну суму 22,4 млн грн, з яких 22,3 млн грн – стартова ціна об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 1 млн грн – дебіторська заборгованість перед банками.
 • АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 20,4 млн грн, з яких 17,2 млн грн – стартова ціна об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 3,2 млн грн – прав вимоги за кредитами. 
 • ПАТ «ЗЛАТОБАНК» – зі стартовою ціною 8,3 млн грн виставляються права вимоги за кредитними договорами.
 • АТ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» – дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься з початковою ціною 6,9 млн грн.
 • ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться із початковою ціною продажу майже 5,0 млн грн.
 • АТ «БАНК СІЧ» – права вимоги за кредитами з початковою ціною 2,7 млн грн.
 • ПАТ «ЧБРР» – з початковою ціною 0,86 млн грн на торги виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua