Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму понад 2,3 млрд грн

post-img

1 хв читати

Цього тижня (4-8 березня) у системі Prozorro.Продажі запланований продаж активів 12 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 2 371,4 млн грн. Із них на суму 2 015,1 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 251,2 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 105,1 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

АТ «Дельта Банк» – на загальну суму 1 015,5 млн грн, із них 1 014,98 млн грн – права вимоги за кредитними договорами, 0,5 млн грн – стартова ціна виставлених на торги об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
АТ «БАНК ФОРВАРД» – на загальну суму 826,5 млн грн, з яких 816,8 млн грн – початкова ціна виставлених торги прав вимоги за кредитами; 9,6 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 0,04 млн грн – дебіторської заборгованості перед банками.
АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 168,3 млн грн, з них 128,5 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 37,2 млн грн – прав вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 2,7 млн грн.
АТ «АЙБОКС БАНК» – на загальну суму 124,4 млн грн, з яких 102,0 млн грн – стартова ціна продажу дебіторської заборгованості, 19,6 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 2,8 млн грн – прав вимоги за кредитними договорами.
ПАТ «Промінвестбанк» – на загальну суму 86,3 млн грн, з них 52,8 млн грн – початкова ціна прав вимоги за кредитами, 33,1 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 0,4 млн грн – дебіторської заборгованості перед банком.
АТ «АКБ «КОНКОРД» – зі стартовою ціною 67,5 млн грн виставлено права вимоги за кредитами.
АТ «МР БАНК» – на загальну суму 60,2 млн грн, з них об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться із початковою ціною 48,3 млн грн. Серед них колишній офіс банку, що розташовується в центральній частині Харкова. Аукціон буде проводитися 7 березня. Частина приміщень є пам’яткою архітектури. До складу лоту G22N025601, стартова ціна якого становить 47,6 млн грн, також включено понад 4,4 тис. одиниць основних засобів. Крім того, зі стартовою ціною 11,9 млн грн на торги виставлено права вимоги за кредитами.
ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться із початковою ціною продажу 9,3 млн грн.
ПАТ «ЗЛАТОБАНК» – із стартовою ціною 8,3 млн грн на торги виставлено права вимоги за кредитами.
АТ «БАНК СІЧ» – права вимоги за кредитами з початковою ціною 2,7 млн грн.
АТ «УКРБУДІНВЕСТ» – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться із початковою ціною продажу 1,2 млн грн.
ПАТ «ЧБРР» – з початковою ціною 1,1 млн грн на торги виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua