Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму понад 472 млн грн

3 хв читати

Цього тижня (13-17 травня) у системі Prozorro.Продажі запланований продаж активів 8 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 472,7 млн грн. Із них на суму 334,6 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 130,8 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 7,3 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ «МР БАНК» – на загальну суму 138,5 млн грн, з яких 136,3 млн грн – початкова ціна прав вимоги за кредитами, 2,2 млн грн – дебіторської заборгованості перед банком.
  • АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 108,6 млн грн, з яких 98,8 млн грн – стартова ціна прав вимоги за кредитами, майже 9,8 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
  • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 102,7 млн грн, з них об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться з початковою ціною 88,1 млн грн, права вимоги за кредитами – 14,6 млн грн.
  • АТ «АКБ «КОНКОРД» – на загальну суму понад 86,7 млн грн, з них на суму 84,9 млн грн – права вимоги за кредитними договорами, 1,8 млн грн – дебіторська заборгованість перед банком, 0,07 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – із початковою ціною 23,8 млн грн виставляються об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «БАНК ФОРВАРД» – на загальну суму 7,1 млн грн, з яких об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби виставлятимуться на торги з початковою ціною 7,0 млн грн, дебіторська заборгованість перед банком – 0,09 млн грн.
  • АТ «АЙБОКС БАНК» – на загальну суму майже 4,6 млн грн, з яких з початковою ціною 3,2 млн грн торгуватиметься дебіторська заборгованість перед банком, 1,4 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПАТ «ЧБРР» – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться з початковою ціною 0,6 млн грн.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Без автора