Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму понад 563,8 млн грн

3 хв читати

Цього тижня (01-05 липня) у системі Prozorro.Продажі запланований продаж активів 10 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 563,8 млн грн. Із них на суму 357,5 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами та на суму 190,8 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторську заборгованість перед банками виставлено на продаж за 15,5 млн грн та цінні папери – за 0,4 тис. грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму майже 196,0 млн грн, з них об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби торгуватимуться із стартовою ціною 165,7 млн грн, права вимоги за кредитами – 30,0 млн грн, дебіторська заборгованість перед банком – 0,3 млн грн.
  • АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 162,0 млн грн, з яких 132,6 млн грн – стартова ціна прав вимоги за кредитами, 15,5 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 13,8 – дебіторська заборгованість перед банком.
  • АТ «БАНК ФОРВАРД» – на загальну суму 140,3 млн грн, з них 134,5 млн грн – початкова ціна прав вимоги за кредитами, 5,8 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
  • АТ «АКБ «КОНКОРД» – на загальну суму 33,8 млн грн, з них на суму 33,7 млн грн на торги виставлено права вимоги за кредитами, 0,09 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «БАНК СІЧ» – на загальну суму понад 14,2 млн грн, з них із початковою ціною понад 14,1 млн грн торгуватимуться права вимоги за кредитними договорами, 0,07 млн грн – дебіторська заборгованість перед банками.
  • АТ «МР БАНК» – на загальну суму 10,5 млн грн, з яких 9,7 млн грн – початкова ціна прав вимоги за кредитами, 0,7 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 0,1 млн грн – дебіторської заборгованості перед банками.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 5,3 млн грн, з яких права вимоги за кредитами виставляються на торги з початковою ціною 2,9 млн грн, об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби – 2,4 млн грн.
  • ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ» – із стартовою ціною 1,2 млн грн на торги виставлено дебіторську заборгованість перед банком.
  • АТ «ДЕЛЬТА БАНК» – із початковою ціною 0,5 млн грн торгуватимуться об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПУАТ «ФІДОБАНК» – із стартовою ціною 0,4 тис. грн торгуватимуться цінні папери.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Без автора