Для внутрішніх переселенців хочуть продовжити терміни подання заяви на виплати

post-img

1 хв читати

Міністерство соціальної політики пропонує продовжити термін подання заяв на перепризначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб з 1 березня до 30 квітня 2024 року. Про це повідомляє Мінсоцполітики.

“Усі ВПО, які потребують цієї допомоги й з якихось причин ще не мали можливості подати документи, мають гарантовано отримати достатньо часу для їх подання”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, міністерство пропонує надати можливість отримувати таку допомогу:

  • дітям, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя; патронатним вихователям;  дітям, які тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу (якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача в такій сім’ї не більше ніж 9444 грн – чотири прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність);
  • особам після досягнення віку 55 років;
  • особам з інвалідністю III групи, якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача в такій сім’ї не більше як 9444 грн (чотири прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність);
  • особам, які доглядають за дитиною до 3-річного віку або за дитиною, яка потребує догляду до 6-річного віку;
  • особам з тяжкими формами захворювання, яким не встановлено інвалідність;
  • особам, у складі сім’ї яких є діти до 18 років та/або до 23 років, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.
author-img

Femida.ua

редакція Femida.ua